06
05
04
03
10
05

SVATBY

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě. Podle tradic se nevěsty o svatbě radily s maminkou a ženich do toho obvykle neměl co mluvit. Dnes je vše jiné a snoubenci většinou sami rozhodují, jakou svatbu uspořádat. Ženy jsou více zaneprázdněné prací, pravidlem nejsou jen tradiční svatby a navíc je tolik možností, že je někdy obtížné se ve světě svateb zorientovat.

A právě proto jsme tu my, organizátoři a koordinátoři svateb, abychom Vám pomohli připravit ty nejkrásnější okamžiky Vašeho života.

Vaší svatbu zajistíme na klíč, případně poradíme s její organizací, doporučíme námi ověřené dodavatele nebo zajistíme koordinaci pro hladký průběh dne.

Pracujeme jen s ověřenými dodavateli, se kterými máme nadstandardní vztahy, proto nemějte strach svěřit se do našich rukou. Ušetříte nejen čas se zařizováním, ale také peníze a v neposlední řadě i nervy ;o)

Pomůžeme na Vaši svatbu vybrat a zajistit místo obřadu, hostiny i ubytování pro hosty, vyřídíme potřebné formality, poradíme s výběrem svatebních šatů, prstýnků, účesu, květin i dekorace, zajistíme veškeré tiskoviny, občerstvení, dort a koláčky, hudbu na obřad a i na večerní zábavu, fotografa a kameramana, dopravu na svatbu i zpět, sestavíme program celého dne a připravíme časový harmonogram tak, aby na sebe jednotlivé části navazovaly… Kontaktujte nás a přesvěčte se!