06
05
04
03
10
05

NOVINKY

PRODEJ SVATEBNÍCH ŠATŮ

Nabízíme k prodeji šaty s vlečkou, zapínání je řešené šněrováním a z toho důvodu velikost odpovídá 36 – 40, lze nastavit.
Šaty jsou velmi pohodlné, vlečka jde připnout k šatům.
VÝROBCE: MADELINE GARDNER
VELIKOST: 38
CENA 15.000,- Kč

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Připravili jsme pro Vás kolekci svatebních oznámení, která je velmi variabilní. Podle barvy a stylu Vaší svatby vybereme druh papíru a písmo, které bude se svatbou ladit. Podle svatebního oznámení vyrobíme také další svatební tiskoviny – menu karty, jmenovky, program i poděkování. Inspirujte se zde a napište si o nezávaznou kalkulaci.

Na Svatebním Expu ve dnech 11. a 12.11.2011 jsme všem zájemcům poskytli poradenský servis ohledně příprav svatby a představili jsme naši novou kolekci svatebních oznámení. Pokud máte o svatební oznámení zájem, kontaktujte nás. Rádi se s Vámi osobně setkáme a navrhneme svatební oznámení na míru. Ve Veletržním průvodci, který dostali návštěvníci u vstupu na Svatební Expo, jsou kupóny na slevu na naše služby a svatební oznámení.

Děkujeme všem organizátorům ze Svatby.cz a už teď se těšíme na příští ročník Svatebního Expa.

V novém čísle magazínu Marriage Guide najdede náš článek “Inspirace pro svatební den”.

Máme nový profil na Facebooku. Staňte se fanoušky SKACEL events

Přijďte se s námi seznámit na Svatební Expo 11. a 12.11. 2011 do hotelu Crowne Plaza v Dejvicích, Koulova 15, Praha 6.

Máme pro vás připraveny novinky a výstavní slevy. Během celého veletrhu s námi můžete konzultovat cokoliv ohledně vaší svatby. Doporučujeme si již nyní rezervovat termín, abychom vám mohli být plně k dispozici.

Svatební Expo najdete i na Facebooku. Staňte se fanouškem a vyhrajte Luxusní 3-chodovou večeři pro dva při svíčkách s lahví vína a přenocováním v překrásném apartmá hotelu Crowne Plaza Dejvice.

Vítáme Vás na našich webových stránkách!

Jsme eventová agentura, která organizuje, koordinuje a pořádá akce na klíč - svatby, rodinné oslavy, společenské a firemní akce.

Nechceme brát invenci těm, kteří jsou dostatečně kreativní a mají čas vše zorganizovat a připravit. Jsme tu pro ty z vás, kteří se na takový úkol necítí nebo potřebují zajistit koordinaci v daný den.

Ať si vyberete službu svatebního koordinátora, organizaci svatby či rodinné oslavy, nebo třeba svatbu na klíč, vždy k Vám přistupujeme s individuální péčí. Poradíme, jak začít s přípravami, navrhneme lokace, vhodné dodavatele a celkovou podobu akce. Díky nám můžete svůj den prožít bez starostí. Podívejte se na přehled našich služeb.

Jsme průvodci světem rodinných, společenských a firemních akcí.